Publiczne przedszkole „Łamigłówka” w Dąbrowie jest zlokalizowane przy ul. Przedszkolnej 1.

Dlaczego Ówka Łamigłówka?

O bystrych główkach  wiemy prawie wszystko! Od 8 lat prowadzimy przedszkola na terenie Wielkopolski.

Bystrymi główkami nazywamy naszych przedszkolaków – bo wierzymy, że w każdym dziecku drzemie potencjał, a odpowiednim towarzyszeniem mu w mądrym otoczeniu wspieramy jego harmonijny rozwój, bystrość i kreatywność.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie i autorskie podejście.

Przedszkole matematyczno-przyrodnicze Łamigłówka w Dąbrowie jest przedszkolem publicznym, pod nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej, prowadzonym przez Natalię Aleksandrov, która od 2013 roku zajmuje się prowadzeniem publicznych przedszkoli i obecnie ma ich dziesięć, między innymi w Pyzdrach, Lesznie, Sadach i Lusówku. Szczególnie duży nacisk kładziemy na kontakt z lokalnym środowiskiem, współpracujemy więc z bibliotekami, strażą pożarną, szkołami i domami kultury.

Ówki Bystre Główki to efekt wielu lat edukacji i doświadczenia własnego, czerpania od geniuszy pedagogiki dziecięcej i formowania z nich najlepszych rozwiązań dla autorskiej sieci przedszkoli w Wielkopolsce. Każda z placówek jest wyjątkowa, jak i ludzie którzy ją współtworzą. 

Nasze podejście do dziecka:

To jak każdego dnia organizujemy rzeczywistość w naszym przedszkolu wynika z naszych założeń, wartości i sposobu patrzenia na małego człowieka. 

Przedszkole Łamigłówka to przedszkole o profilu matematyczno-przyrodniczym.

 Planując codzienne aktywności kładziemy szczególny nacisk na pobudzanie wszystkich zmysłów, wzmacniając unikalne  w tym okresie możliwości rozwoju naszych przedszkolaków.

Dzięki przyjaznemu otoczeniu, wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i wykorzystywaniu w codziennym planie dnia różnorodnych zabaw sensorycznych kształtujemy prawidłowy rozwój ruchowy i intelektualny. Spędzamy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, zapewniając czas na swobodną eksplorację naturalnego placu zabaw i wzmacnianie odporności u dzieci.

Realizując autorskie programy zajęć dodatkowych pobudzamy nie tylko zmysł wzroku czy słuchu, ale także zmysłu równowagi, czucia ciała, dotyku, smaku i węchu. Prawidłowa integracja sensoryczna wszystkich zmysłów konieczna jest do harmonijnego rozwoju i optymalnego funkcjonowania dzieci w świecie.

Kadra

To nasza kadra każdego dnia towarzyszymy dzieciom podczas ich małych i wielkich odkryć i przeżyć. Więcej informacji na tema kadry pojawi sie już wkrótce

Anna Zwierzchowska
nauczyciel grupy Tropiciele

Izabela Kuligowska
pomoc nauczyciela grupy Tropiciele

Iwona Wilczek
nauczyciel grupy Myśliciele

Michalina Leśniczak
pomoc nauczyciela grupy Myśliciele

Yana Komar
nauczyciel grupy Odkrywcy

Katarzyna Fręśko
pomoc nauczyciela grupy Odkrywcy

Milena Pawlik
nauczyciel grupy Bystrzaki

Marta Klawitter
pomoc nauczyciela grupy Bystrzaki

Izabela Dobek
nauczyciel grupy Mali Naukowcy

Joanna Krajewska
pomoc nauczyciela grupy Mali Naukowcy

Dominika Śrama
pomoc nauczyciela

Katarzyna Stojak
pomoc nauczyciela

Elżbieta Borzych
pomoc kuchenna

Natalia Walczak
wicedyrektor

Monika Sadowska
Dyrektor

Do zobaczenia